Vánoce ve škole

V úterý 19. prosince se stovky návštěvníků přišly do školy svátečně naladit a nechat se inspirovat vánoční výzdobou. Ve vánoční tvořivé dílnách se vyráběly originální vánoční dekorace. Byla připravena široká nabídka a prodej dárkových předmětů, svíček, ponožek, textilního zboží a rukodělných výrobků a dalšího zboží vhodného jako vánoční dárky.  Proběhla tradiční ukázka práce kovářů a kuchařů ze Střední školy dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov. Zpestřením programu bylo zcela jistě vánoční občerstvení. Vynikající byla ryba s bramborovým salátem z Moravské bašty Oslavany stejně jako ve školní jídelně připravená gulášová polévka a vánočka. Nechyběl ani punč a ukázka svátečního občerstvení v učebně vaření. Návštěvníci školy mohli přispět charitativní sbírce Adventní koncerty České televize. Vyvrcholením odpoledne bylo již tradiční hudební a pěvecké vystoupení žáků naší školy v tělocvičně za hojné účasti rodičů a prarodičů i široké veřejnosti.

Velké uznání a poděkování patří všem zaměstnancům a žákům školy, kteří se na přípravě a zdárném průběhu celé akce podíleli. A za návštěvu školy děkujeme rovněž všem návštěvníkům a hostům a přejeme všem krásné Vánoce.